Milli Savunma Bakanlığı Arşiv Uzmanı Alacak

MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI  SÖZLEŞMELİ PERSONEL (ARŞİV UZMANI) TEMİNİ

Milli Savunma Bakanlığı 10 Temmuz 2020 tarihinde Arşiv Uzmanı alımı yapacaktır. İlanın detaylarına aşağıdaki yazıdan uşalabilirsiniz.

 

1. Milli Savunma Bakanlığında istihdam edilmek üzere Arşiv Uzmanı temin faaliyetleri 10 Temmuz 2020 tarihinde yapılacaktır.
2. Başvurusu kabul edilen adaylardan, alım yapılacak unvan için kadro sayısının 10 katı kadar aday KPSS P3 puanına göre sıralanarak mülakat için çağrılmıştır.
3. Sıralama sonucunda son sıradaki adayın KPSS P3 puanı: 72,17572 taban puan olarak belirlenmiştir.
4. Adaylar, 10 Temmuz 2020 saat 08.00’da MSB Eğitim Merkezinde (Emniyet Mahallesi, Celal Bayar Blv. 77-A, 06560 Yenimahalle / ANKARA ) hazır bulunacaklardır.
5. Belirtilen tarihte sınav merkezinde bulunmayan adaylar sınav haklarını kaybedeceklerdir.
6. Adaylar sınava gelirken Başvuru Kılavuzunda belirtilen belgeleri şeffaf kapaklı mavi dosya içerisinde getireceklerdir. Başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız
7. Adayların sınava gelirken belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir. Ancak getirilen belgelerin asılları teslim edilmeyecek, adayın kendisinde kalacaktır.
8. Adayların, Koronavirüse karşı tedbirler kapsamında sınavın icra edileceği yerin nizamiyesinden itibaren yapılan uyarılara uyarak belirli bir disiplin içinde hareket etmeleri, sosyal mesafeyi korumaları ve maskelerini usulüne uygun şekilde takmaları önem arz etmektedir.
9. Adayların (Cep telefonu, akıllı saat, fotoğraf makinesi v.b.) ses ve görüntü kaydedici cihazlar ile sınav merkezine girişi kabul edilmeyecektir.
10. Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri sonlandırılacaktır.
11. Mülakata gelmeden önce ilgili açıklamaları ve başvuru kılavuzunu tekrar okuyunuz ve çağrıldığınız tarihi mutlaka bir kez daha kontrol ediniz.
12. Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta veya telefon ile tebligat yapılmayacaktır.
13. Başvuru sonucunuzu görmek için tıklayınız
Karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak öncelikle https://personeltemin.msb.gov.tr genel ağ (internet) adresinde yer alan bölüme bakınız.